משלוח חינם מעל 249₪

טלפון: 050-4804816

ניקוי שטיחים

 איך מתמודדים עם ניקוי שטיחים? אכן, שטיח הוא משטח שעשוי כולו מחומרי טקסטיל שנוטים מטבע היותם לצבור לכלוך, כתמים אבק וכל מה שנשפך אליהם מתקבל בברכה לתוכם. אז איך מנקים אותם? כיצד ניתן להפיק מהם תועלת לאורך זמן, ולא רק בהיותם חדשים…?

תוכן עניינים

האתגר של ניקיון שטיחים נובע ממספר מרכיבים:

  • שטיחים פרוסים על הרצפה, ומהווים מעין חיפוי לרצפה. ועל הרצפה, כידוע לכולנו, אנחנו נוטים ללכת ברגליים, בנעליים היישר מהרחוב. מה מקבל השטיח מסוליות הנעליים שלנו? אין ספק שיש שם פסטיבל של פירורים, לכלוכים וחומרים בלתי מזוהים, כל אלו מתקבלים בדממה אל תוך סיבי השטיח. איך נחלץ אותם משם…?
  • שטיחים מכסים שטחים גדולים. הווי אומר שהשטיח עצמו גדול ועשוי להתפרס על שלל גדלים. אם נניח שעל שטיח קטן נוכל להשתלט בקלות יחסית, איך משתלטים על שטיח גדול, רחב, ארוך וגם עבה? זה כבד מאוד וגם מסורבל.
  • שטיחים הם יצירת טקסטיל מורכבת ורגישה. כזו ששפשופים וחומרים חריפים עלולים להזיק לה במידה רבה ואף ניכרת לעין. כך שאין אפשרות לנסות לנקות באמצעים פרימיטיביים, כל ניסיון כזה עלול להזיק יותר מלהועיל.

אז מה בכל זאת עושים עם נושא הניקיון של השטיח? הלא אין מנוס כי אם לנקות אותם וביסודיות. הלכלוך שהם מספיקים לצבור תוך פרק זמן לא ארוך עלול לגרום לעומס אבק בחדר וגם לתחושה של מחנק וחוסר ניקיון.

התשובה ממתינה אצל חברות המתמחות בתחום ניקוי שטיחים. כאן בוודאי תרצו לשאול כיצד אנשי מקצוע מתמודדים עם האתגרים הללו? להם יש תשובות לכל השאלות ולכל המורכבויות שקשורות לניקוי שטיחים. זאת באמצעות מכשור מקצועי ייעודי שנועד בדיוק עבור המטרה הזו, לצד חומרי ניקוי מיוחדים שממלאים היטב את תפקיד ניקוי השטיחים.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מחיר

עוד לפני שנדבר על שיטות העבודה, בוודאי תרצו לברר מה לגבי ניקוי שטיחים מחיר. אכן, עלויות של שירותים שונים עשויות להיות גבוהות ומשמעותיות. ואם מדובר בשטיח גדול מאוד או אפילו בסט שטיחים, המחיר יהיה גבוה משמעותית.

למעשה המחיר ייקבע על ידי החברה בהתאם למספר פרמטרים. סוג השטיחים, גודלם, כמות הלכלוך והיקף העבודה הצפויה בהתאם לכל הפרמטרים הללו. יחד עם זאת חשוב לציין כי חברות לניקוי שטיחים נוקבות במחירים גם לפי שנות הניסיון, המקצועיות ועוד. היות שכך כדאי מאוד לערוך איזשהו סקר שוק בין מספר חברות שמציעות שירותי ניקוי שטיחים.

הסקר הזה יכול ללמד אתכם על פערי מחירים מוצדקים ועל פערים שאינם מוצדקים. כך תוכלו לשמוע על שיטות העבודה, על האחריות של החברה על שלימות השטיחים שלכם, על שירותים משלימים ועל המחיר. בדיוק זו הדרך לאתר את החברה המומלצת והמתאימה לצורך שנוצר אצלכם לגבי ניקוי השטיחים.

כי לא תמיד מחיר יקר יותר מספר על שירות טוב יותר, לא תמיד מחיר גבוה יותר מבטיח שביעות רצון גבוהה יותר מהעבודה. אז איך בכל זאת בוחרים? התשובה היא בירור ותיאום ציפיות מול החברה לצד בירור וקבלת המלצות מלקוחות. כדאי לשמוע מה לקוחות מספרים על החברה ועל שירותיה, וכך להסיק האם היא יכולה לספק מענה שמתאים גם לכם ולשטיחים שלכם.

ניקוי שטיחים בבית

יש לכם שטיחים גדולים וכבדים? בדיוק עבורכם קיים שירות ניקוי שטיחים בבית. אם חשבתם שחובה לשנע את השטיחים, לגלגל ולארוז ולסחוב, כדי לזכות לקבל ניקוי יסודי ומקצועי, טעות בידכם. כיום חברות השטיחים מספקות מענה של ניקיון השטיחים בבית הלקוח.

כדי לספק את השירות הזה מתייצב צוות המקצועי כאשר הוא מצויד בכל הציוד הנחוץ לצורך ביצוע פעולות ניקוי השטיחים. מדובר בשואב אבק עוצמתי ומקצועי, מברשות מיוחדות בעלות תכונות שונות וכן חומרי ניקוי מתאימים.

באמצעות כל הציוד הזה יבצע צוות העובדים את פעולות הניקוי של השטיחים שלכם. כך שהשטיחים יהיו חפים מגרגרי אבק, נקיים מכל כתם ובוהקים כמו חדשים ממש. השאיבה המקצועית הינה עוצמתית מאוד וגם יסודית, מה שמבטיח שהשטיח כולו עובר ניקוי יסודי מאוד שאינו מאפשר ללכלוך סורר להישאר שם בין סיבי השטיח.

כל התהליך מתבצע באופן אחראי ומבוקר כדי למנוע מצב בו השטיח נשחק או סיבים נהרסים בגלל פעולות הניקוי. מסיבה זו לא מבצעים פעולות שפשוף מקומיות כדי להסיר כתמים, אלא מסירים את הכתמים באופנים אחרים שאינם מזיקים לשטיח כלל.

שירות ניקוי שטיחים בבית מאפשר לכם לעקוב אחרי פעולות הניקוי ולהראות גם לצוות באילו מקומות ראיתם כתמים או לכלוך שומני שתרצו שהם ישימו לב אליהם, ולא יפספסו אותם בתהליך הניקוי. ככלות הכול השטיחים הגדולים מאתגרים גם את אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום.

ניקוי שטיחים מחיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

מבררים על ניקוי שטיחים מקיר לקיר? המשרד שלכם מחופה בשטיחים? זה הבית שלכם שאתם דואגים שהוא יהיה חמים ונעים גם בחורף באמצעות שטיחים? את השטיחים הללו אנחנו בחברת י.ע פוליש וניקיון ספות נוכל לנקות עבורכם! כל שעליכם לעשות זה לפנות אלינו ולקבל פרטים על השירות שאנו מציעים ללקוחותינו המרוצים.

אצלנו כל לקוח מקבל מענה מותאם היטב לציפיות שלו, וכל שטיח עובר תהליך ניקוי יסודי ומקצועי שמוציא אותו כמו חדש. גם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, לספר על השטיח שברשותכם, על הגודל, על הצורך ועל הציפיות, אנחנו כאן בשבילכם ובשביל הניקיון של השטיחים שלכם. בואו להיות מרוצים משירות מקצועי, מתקדם, יסודי ומסור במיוחד בתחום ניקיון השטיחים!

רשימת ישובים
ניקוי שטיחים בדרום
ניקוי שטיחים בדרום

ניקוי שטיחים בדרום הופך לפשוט ושירות נצטרך מיום ליום ולמה? כי השירות הפך לפשוט משנים קודמות. כיום אנחנו כבר לא צריכים להתאמץ ולקחת את השטיח

קרא עוד »
ניקוי שטיחים במרכז
ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים במרכז הוא לא רק האסתטיקה שבדבר אלא מדובר גם בשמירה על סביבת חיים בריאה ונעימה במיוחד שאנחנו מתנהלים בשגרת היום יום שלנו, השטיחים

קרא עוד »
ניקוי שטיחים למשרדים ביבנה
ניקוי שטיחים ביבנה

ניקוי שטיחים ביבנה על ידי חברה מקצועית, מהווה פתרון מושלם לצרכים הרבים והמגוונים של תושבים ועסקים בעיר. הם מספקים טיפוח וניקוי שוטף או עמוק לשטיחים,

קרא עוד »
ניקוי שטיחים באשקלון
ניקוי שטיחים באשקלון

ניקוי שטיחים באשקלון הוא חלק בלתי נפרד משימור ניקיון הבית ושמירה על אווירה נעימה המשלבת בית נקי וחמים. שטיח הוא מוצר הנוטה להתלכלך מהר מאוד,

קרא עוד »
ניקוי שטיחים עד הבית באשדוד
ניקוי שטיחים באשדוד

ניקוי שטיחים באשדוד הוא אחד השירותים הנחוצים שלקוחות רבים מחפשים אחר חברה מקצועית שתספק להם אותו. פעולת ניקוי השטיחים הינה פועלת שדורשת ידע ויכולות מקצועיות.

קרא עוד »
ניקוי שטיחים עד הבית בבאר שבע
ניקוי שטיחים באר שבע

מבררים על שירותי ניקוי שטיחים באר שבע? רוצים לרענן את השטיחים שלכם ולהסיר מהם את כל הכתמים והאבק שהם צברו עליהם בתקופת השימוש? אין מה

קרא עוד »
ניקוי שטיחים בתל אביב
ניקוי שטיחים תל אביב

מחפשים שירותי ניקוי שטיחים תל אביב? אכן שירות חשוב מאוד לכל מי שמשתמש בשטיחים. השטיחים הללו שממלאים תפקיד חשוב כל כך בעיצוב וביצירת האווירה בבית,

קרא עוד »
להזמנת השירות - השאירו פרטים ונחזור אליכם!

Peter BerlinerPeter Berliner
10:51 10 Feb 23
שירות מעולה, אדיב ומקצועי וסבלני לכל השאלות ששאלנו
Matanel ErezMatanel Erez
15:35 02 Feb 23
הדר עמרהדר עמר
14:53 20 Nov 22
חברה מעולה ואמינה עם שירות מספר אחד!!עשו לי בבית 2 מזרונים וספה , מרוצה בטירוף !
שחר דג'נישחר דג’ני
13:55 09 Nov 22
ממליץ בחום חברה מצויינת
ירין הרושירין הרוש
20:18 07 Nov 22
חברה מקצועית עשו לי את השטיחים ואת הספה בבית והכי חשוב הגיעו בזמן ממליץ בחום
IsraeLIsraeL
13:16 02 Nov 22
חברנ אמינה עשו לי את המושבי רכב ואת הספה בבית ממליץ בחום!
אביב דהןאביב דהן
12:28 02 Nov 22
חברה מצויינת עשו לי את הספה ואת המזרנים בבית
js_loader

משלוח חינם לכל הארץ

בהזמנה מעל ₪249

ניתן להחזיר בקלות

אחריות להחזר כספי של 14 ימי עסקים מקבלת המוצר באריזתו המקורית

אחריות מקיפה

אחריות לשנה למוצרים והשירותים. ניתן להזמין את המוצר עד לבית. ניתן שירות של התקנה בבית הלקוח

100% קופה מאובטחת

אשראי / מזומן / ביט / פייבוקס

Product Image
- נוסף למועדפים