משלוח חינם מעל 249₪

טלפון: 050-4804816

ניקוי שטיחים תל אביב

מחפשים שירותי ניקוי שטיחים תל אביב? אכן שירות חשוב מאוד לכל מי שמשתמש בשטיחים. השטיחים הללו שממלאים תפקיד חשוב כל כך בעיצוב וביצירת האווירה בבית, בעסק או במשרד הופכים להיות מטרד כעבור תקופת מה של שימוש. זאת באשמת כמויות של אבק, פירורים, כתמים ולכלוך.

וזה לא עניין של אקסטרה ניקיון, זה ניקיון בסיסי ונחוץ מאוד. כי שטיחים, כמו שכולנו יודעים, נוטים מעצם טבעם והיותם לצבור לתוכם ובין הסיבים שלהם מכל הבא ליד, או מדויק יותר מכל הבא ברגליים. זה המון אבק, אלו פירורים של כל מיני עצמים לא מזוהים וגם כתמי שומן ונוזלים שנשפכו, בוודאי שלא בכוונה…

תוכן עניינים

שטיחים מלוכלכים יהפכו את האוויר ואת האווירה בחלל תוך זמן קצר לחנוק ולא נעים. אם תתחילו להשתעל ולחוש חוסר נוחות בגרון, זה בהחלט סימן לכמויות מוגדלות של אבק שקיימות במקום. וזה כבר סימן מובהק שחייבים לדאוג בהקדם האפשרי לניקוי שטיחים.

אך כאן אתם ניצבים מול אתגר. כי שטיח הוא לא מוצר קל לניקוי. זה לא כמו רצפה שניתן לקחת דלי מים, לשפוך, לגרוף, לנגב וליהנות ממשטח בוהק, חלק נקי וריחני. עם שטיחים זה מורכב הרבה יותר. וכל זאת למה?

הסיבה הראשונה היא היות השטיח מוצר טקסטילי. מוצרי טקסטיל נוטים לספוג לתוכם כל מה שאפשר. אנחנו פוגשים את התופעה הזו גם בספות מרופדות, גם בשטיחים ובעצם גם בפריטי לבוש. ללא ניקוי יסודי מכל כיוון ובכל פינה – אין סיכוי להשיג ניקיון מלא.

הסיבה השנייה היא הגודל של השטיח. מלבד שטיחי כניסה קטנים או שטיחי כיור זעירים, מרבית השטיחים גדולים מאוד. הם מכסים חדרים שלמים או אפילו אולמות גדולים מקיר לקיר. איך מנקים אותם?

ניקוי שטיחים בתל אביב

ניקוי שטיחים מקיר לקיר תל אביב

התשובה היא חברה מקצועית שמציעה ניקוי שטיחים מקיר לקיר תל אביב. אילו חברות מספקות שירותים בתחום? מה חשוב לנו לדעת על החברה לפני שנפנה אליה? כיצד נהיה בטוחים שהיא אכן תוכל לבצע ניקיון יסודי שישביע את רצוננו תוך הגנה על השטיחים היקרים?

חשוב לדעת כי ניקוי שטיחים הינו תחום מקצועי שדורש שני דברים חשובים:

  • ידע והבנה מקצועיים – אנשי מקצוע שמבצעים ניקוי שטיחים חייבים להיות בעלי ידע מספק בתחום. הם צריכים להכיר סוגים שונים של שטיחים, להכיר את סוגי הסיבים וחומרי הגלם, את סוגי האריגה וכן את סוגי הכתמים.

ככל שהם מכירים טוב יותר את התחום הם יודעים להתמודד עם השטיח ועם הלכלוך שהוא הספיק לצבור לתוכו, ולספק לכם בסיום של תהליך ניקוי שטיחים נקיים במצב כמו חדש ממש.

  • מכשור וציוד מקצועי – חברת ניקוי שטיחים צריכה להחזיק ברשותה את הציוד הנחוץ לצורך ביצוע הפעולה. כי הידע חשוב מאוד, אבל בלי המכשירים המתאימים ביד וללא החומרים הנחוצים אי אפשר לעשות דבר. מדובר בשואבי אבק עוצמתיים ומקצועיים שנועדו בדיוק עבור שאיבת שטיחים מקצועית, כמו כן על חומרי ניקוי ייעודיים שמרעננים את מראה השטיח ומחזירים לו את הבוהק הראשוני בלי להדהות או לגרום לנזקים.

בעת שאתם בוחרים חברה לצורך ניקוי שטיחים שימו לב למוניטין של החברה. כי בשונה מכל עסקה שאתם עורכים, קונים מוצר וכדומה, כאן אתם מפקידים את השטיחים שלכם בידיים שאולי אינן מיומנות מספיק. השטיחים שלכם הם לא מוצר זול ואתם רוצים להבטיח את שלומם. חשוב לכם לדעת בוודאות כי החברה יודעת את אשר לפניה והיא תבצע את עבודת הניקיון תוך מטרה לשמור על השטיחים ולא להזיק להם כהוא זה.

ניקוי שטיחים למשרדים בתל אביב

ניקוי שטיחים למשרדים בתל אביב כדאי להזמין אצל חברה מוכרת וותיקה בענף. יש חברות שכבר הספיקו לצבור ניסיון רב ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים. הצעד החכם ביותר הוא לשמוע לקוחות, לדבר איתם ולקבל מידע על השירות שהם קבלו מהחברה. אפשר לומר שזו הדרך הבטוחה ביותר לאתר חברה שאתם עתידים להיות מרוצים מהעבודה שלה.

כי כאשר אתם משוחחים עם לקוחות שכבר מכירים את החברה, אתם יכולים לתשאל אותם על הנקודות החשובות לכם. לברר על ההיבטים שמשמעותיים עבורכם, וכך להבטיח שאתם עומדים לקבל שירות שמתאים לצורך ולמטרה שלכם.

בנוסף לבירור הזה כדאי לערוך שיחת תיאום ציפיות מול החברה. ספרו על השטיחים ועל המצב הנוכחי שלהם, ספרו גם על הציפיה שלכם לגביהם לאחר הניקיון. בקשו לשמוע האם החברה מולה אתם מתנהלים אכן מסוגלת לענות על הציפיות שלכם ולספק לכם את העבודה כפי שאתם רוצים שהיא תתבצע.

רק כך תוכלו להיות רגועים שהשטיחים שלכם עומדים לקבל טיפול מסור ומקצועי, ולאחר הניקיון הם אכן יהיו נקיים וייראו כמו חדשים ממש. תחושו כי המרחב נקי ומאוורר יותר, ותיהנו מתקופת שימוש נעימה בשטיחים הנקיים.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר תל אביב

חברת ניקוי שטיחים בתל אביב

מבררים על חברת ניקוי שטיחים בתל אביב? רוצים לדעת בוודאות שאתם פונים אל החברה המומלצת שאכן יכולה להעניק לכם את השירות הרצוי שישביע את רצונכם ואת כל הציפיות שלכם? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו – חברת י.ע פוליש וניקוי ספות. הצוות המקצועי שלנו יבצע עבורכם את עבודת הניקוי של השטיחים באופן יסודי ומיטבי.

כי חשוב לנו להיות בטוחים שכל לקוח שלנו מקבל את המענה אותו הוא רצה לקבל ויהיה מרוצה מהשירות שלנו. גם אתם תקבלו עבודה מקצועית של ניקוי השטיחים שלכם – לתוצאה נקייה ובוהקת שתיהנו ממנה לאורך זמן.

רשימת ישובים
ניקוי שטיחים בדרום
ניקוי שטיחים בדרום

ניקוי שטיחים בדרום הופך לפשוט ושירות נצטרך מיום ליום ולמה? כי השירות הפך לפשוט משנים קודמות. כיום אנחנו כבר לא צריכים להתאמץ ולקחת את השטיח

קרא עוד »
ניקוי שטיחים במרכז
ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים במרכז הוא לא רק האסתטיקה שבדבר אלא מדובר גם בשמירה על סביבת חיים בריאה ונעימה במיוחד שאנחנו מתנהלים בשגרת היום יום שלנו, השטיחים

קרא עוד »
ניקוי שטיחים למשרדים ביבנה
ניקוי שטיחים ביבנה

ניקוי שטיחים ביבנה על ידי חברה מקצועית, מהווה פתרון מושלם לצרכים הרבים והמגוונים של תושבים ועסקים בעיר. הם מספקים טיפוח וניקוי שוטף או עמוק לשטיחים,

קרא עוד »
ניקוי שטיחים באשקלון
ניקוי שטיחים באשקלון

ניקוי שטיחים באשקלון הוא חלק בלתי נפרד משימור ניקיון הבית ושמירה על אווירה נעימה המשלבת בית נקי וחמים. שטיח הוא מוצר הנוטה להתלכלך מהר מאוד,

קרא עוד »
ניקוי שטיחים עד הבית באשדוד
ניקוי שטיחים באשדוד

ניקוי שטיחים באשדוד הוא אחד השירותים הנחוצים שלקוחות רבים מחפשים אחר חברה מקצועית שתספק להם אותו. פעולת ניקוי השטיחים הינה פועלת שדורשת ידע ויכולות מקצועיות.

קרא עוד »
ניקוי שטיחים עד הבית בבאר שבע
ניקוי שטיחים באר שבע

מבררים על שירותי ניקוי שטיחים באר שבע? רוצים לרענן את השטיחים שלכם ולהסיר מהם את כל הכתמים והאבק שהם צברו עליהם בתקופת השימוש? אין מה

קרא עוד »
להזמנת השירות - השאירו פרטים ונחזור אליכם!

Peter BerlinerPeter Berliner
10:51 10 Feb 23
שירות מעולה, אדיב ומקצועי וסבלני לכל השאלות ששאלנו
Matanel ErezMatanel Erez
15:35 02 Feb 23
הדר עמרהדר עמר
14:53 20 Nov 22
חברה מעולה ואמינה עם שירות מספר אחד!!עשו לי בבית 2 מזרונים וספה , מרוצה בטירוף !
שחר דג'נישחר דג’ני
13:55 09 Nov 22
ממליץ בחום חברה מצויינת
ירין הרושירין הרוש
20:18 07 Nov 22
חברה מקצועית עשו לי את השטיחים ואת הספה בבית והכי חשוב הגיעו בזמן ממליץ בחום
IsraeLIsraeL
13:16 02 Nov 22
חברנ אמינה עשו לי את המושבי רכב ואת הספה בבית ממליץ בחום!
אביב דהןאביב דהן
12:28 02 Nov 22
חברה מצויינת עשו לי את הספה ואת המזרנים בבית
js_loader

משלוח חינם לכל הארץ

בהזמנה מעל ₪249

ניתן להחזיר בקלות

אחריות להחזר כספי של 14 ימי עסקים מקבלת המוצר באריזתו המקורית

אחריות מקיפה

אחריות לשנה למוצרים והשירותים. ניתן להזמין את המוצר עד לבית. ניתן שירות של התקנה בבית הלקוח

100% קופה מאובטחת

אשראי / מזומן / ביט / פייבוקס

Product Image
- נוסף למועדפים